Naszym największym
kapitałem są ludzie.

Naszym największym kapitałem są ludzie. W ARIA pracują wysokiej klasy eksperci z różnych dziedzin: strategii, finansów, prawa, sprzedaży, marketingu i komunikacji. Posiadają oni rozległą wiedzę i wszechstronne doświadczenie w pracy dla różnych branż i sektorów gospodarki.

Managing Partner, Chief Investment Officer

Dariusz
Lewandowski

Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał korporacjom w zakresie finansów, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na GPW w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu GPW. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Senior Partner, Head of Legal

Katarzyna
Kolmus

Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym i rynku kapitałowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia transakcji inwestycyjnych i procesu pozyskania kapitału. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie Obrotu dla rynku Newconnect i Catalyst GPW w Warszawie.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

Senior Partner, Head of Fundraising

Piotr
Budnik

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego oraz Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu GPW w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w oddziale firmy inwestycyjnej First Republic Group w Nowym Jorku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Member of the Supervisory Board, Head of Strategy

Magdalena
Jończak

Chief Value Officer i Executive Vice President w Synerise, wiodącego dostawcy rozwiązań technologicznych wykorzystujących algorytmy sztucznej inteligencji. W przeszłości m.in. Partner i Członek Zarządu w Deloitte odpowiedzialna za zespół doradztwa strategicznego dla branży dóbr przemysłowych i konsumenckich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Fundraising Director

Daniel
Kulaszewski

Manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w instytucjach finansowych (biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, towarzystwa ubezpieczeniowe).

Investor Relations

Anna
Jabłońska-Przeklasa

Od lat związana z branżą finansową i ubezpieczeniową (firmy inwestycyjne, domy maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe). Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie AEGON.

ATTORNEY AT LAW

Anna
Wacławek-Ptaszek

Specjalista z zakresu prawa rynku kapitałowego, w szczególności funduszy inwestycyjnych. Jest adwokatem przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zdobywała jako prawnik w towarzystwie funduszy inwestycyjnych oraz domu maklerskim, gdzie prowadziła kompleksową obsługę prawną podmiotów oraz zarządzanych przez nie funduszy. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Przewiń do góry