Wydarzenia, publikacje i wypowiedzi. Zobacz co nowego w ARIA.

Nasi eksperci pozostają na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz informowania klientów o nowych wydarzeniach, często jesteśmy proszeni o przekazanie komentarzy prasie. Przeczytaj nasze publikacje i najnowsze komentarze, dowiedz się, co robimy, jak myślimy oraz co dzieje się w firmie.

07 kwietnia 2022

Publikacje

Dariusz Lewandowski o inwestowaniu – komentarz dla Forbes

Magazyn Forbes kontynuuje cykl publikacji pt. „W co zainwestowałbym 50 tys. zł, 100 tys. zł i 500 tys. zł”. O odpowiedź na to pytanie został poproszony między innymi Dariusz Lewandowski, CEO ARIA.

Czytaj dalej

24 marca 2022

Publikacje

Dariusz Lewandowski w rozmowie z Pulsem Biznesu

„W zeszłym roku branża technologiczna kontynuowała korzystny trend, jaki zaczął się w pierwszej połowie 2020 r. Zmiany, które wtedy zapoczątkowano, pozostaną z nami na długo, a wręcz staną się nową normalnością” – mówi w rozmowie z Pulsem Biznesu Dariusz Lewandowski, CEO ARIA.

Czytaj dalej

10 grudnia 2021

Komentarze

Dariusz Lewandowski w rozmowie z Business Insider

Inflacja w Polce rośnie znacznie szybciej niż przewidywały pesymistyczne prognozy, a jej poziom jest różny w poszczególnych regionach kraju. O tym z czego to wynika i jak będą zmieniać się jej wskaźniki pisze Business Insider.

Czytaj dalej

02 grudnia 2021

Wydarzenia

Nethone polskim zwycięzcą rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”

„Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” to już 22. edycja rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowowschodniej. Polskim zwycięzcą rankingu został Nethone – spółka portfelowa ARIA, która w kategorii głównej „Technology Fast 50” zajęła 6. miejsce!

Czytaj dalej
Przewiń do góry