Wydarzenia, publikacje i wypowiedzi. Zobacz co nowego w ARIA.

Nasi eksperci pozostają na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz informowania klientów o nowych wydarzeniach, często jesteśmy proszeni o przekazanie komentarzy prasie. Przeczytaj nasze publikacje i najnowsze komentarze, dowiedz się, co robimy, jak myślimy oraz co dzieje się w firmie.

24 października 2023

Wydarzenia

Inuru pozyskuje 10 mln € na dalszy rozwój i rusza ze sprzedażą w USA

ARIA, wraz z wiodącym prywatnym inwestorem z branży LED oraz Aper Ventures i Adamed Pharma, zainwestowała 10 milionów Euro w Inuru – polską firmę technologiczną z siedzibą w Berlinie, która zmienia zasady gry w technologii druku światła.

Czytaj dalej

04 lipca 2023

Wydarzenia

Mangopay i Covento by Vestas zacieśniają współpracę

Nasza spółka portfelowa Mangopay i Covento by Vestas zacieśniają współpracę w celu usprawnienia przepływów płatności na rynku energii odnawialnej.

Czytaj dalej

28 czerwca 2023

Wydarzenia

Milanuncios i Mangopay połączyły siły, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia z płatności!

Milanuncios i Mangopay połączyły siły, aby zapewnić użytkownikom doskonałe wrażenia z płatności! Dzięki 18-letniemu doświadczeniu, Milanuncios jest jednym z kluczowych hiszpańskich rynków, szczycącym się prawie 15 milionami użytkowników i 86 000 nowych ogłoszeń dziennie.

Czytaj dalej

25 kwietnia 2023

Wydarzenia

WhenThen dołacza do grupy Mangopay

Powitajmy WhenThen w rodzinie ARIA! Ten fintech z siedzibą w Dublinie obsługuje akceptację płatności i automatyzuje operacje płatnicze dla firm internetowych na całym świecie.

Czytaj dalej
Przewiń do góry