Wydarzenia, publikacje i wypowiedzi. Zobacz co nowego w ARIA.

Nasi eksperci pozostają na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz informowania klientów o nowych wydarzeniach, często jesteśmy proszeni o przekazanie komentarzy prasie. Przeczytaj nasze publikacje i najnowsze komentarze, dowiedz się, co robimy, jak myślimy oraz co dzieje się w firmie.

18 lutego 2021

Wydarzenia

Nowy kreator ankiet dla aplikacji mobilnych od Survicate

Survicate nie zwalnia tempa i wprowadza nowe udogodnienia dla swoich użytkowników. Tym razem zaktualizowano narzędzie do tworzenia ankiet dla aplikacji mobilnych – zarówno dla systemu iOS jak i Android. Jakie możliwości daje nowy kreator?

Czytaj dalej

11 lutego 2021

Publikacje

Najważniejszy trend w obsłudze klienta według Livespace

Rok 2020 wymógł na przedsiębiorcach wprowadzenie szybkich zmian w wielu obszarach związanych z prowadzeniem biznesu. Dotyczyły one modyfikacji sposobu pracy, wykorzystywanych narzędzi do komunikacji, podejścia do klienta i jego obsługi. Portal klientnaszfan.pl zapytał ekspertów, co ich zdaniem będzie największym trendem 2021 roku w zakresie obsługi klienta.

Czytaj dalej

02 lutego 2021

Wydarzenia

Świecący flakon perfum od Inuru

Kolejny świecący sukces spółki portfelowej ARIA. Inuru zaprojektowało innowacyjne flakony perfum „Cyber” dla niemieckiej marki LOOK LABS. LOOK LABS koncertuje się na opracowywaniu nowoczesnych i wysokiej jakości produktów w branży kosmetycznej i lifestyle’owej, łącząc tradycyjne rzemiosło z przełomowymi technologiami. „Cyber” to perfumy unisex inspirowane filmami science fiction, w których to właśnie zaawansowane rozwiązania technologiczne stanowią […]

Czytaj dalej

26 stycznia 2021

Wydarzenia

Senuto z nowym narzędziem: SEO Match

SEO Match jest produktem, który na podstawie analizy wypełnionego formularza dostarcza oferty wybranych agencji SEO. Algorytm analizuje wyniki projektów prowadzonych przez agencje, które zgłosiły się do SEO Match, pod kątem kategorii, do jakich należy strona internetowa klienta. Następnie system dopasowuje podany przez klienta budżet do założeń dostarczonych przez usługodawców. Algorytm korzysta z bazy danych Senuto, […]

Czytaj dalej
Scroll to the top