Wydarzenia, publikacje i wypowiedzi. Zobacz co nowego w ARIA.

Nasi eksperci pozostają na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz informowania klientów o nowych wydarzeniach, często jesteśmy proszeni o przekazanie komentarzy prasie. Przeczytaj nasze publikacje i najnowsze komentarze, dowiedz się, co robimy, jak myślimy oraz co dzieje się w firmie.

08 czerwca 2021

Wydarzenia

INURU w zestawieniu „Polscy innowatorzy 2021” MyCompany Polska

„Zdaniem wielu ekspertów nasz kraj to dobre miejsce na rozwijanie innowacji – nie tylko tych technologicznych (…). Prezentujemy kolejną edycję listy polskich innowatorów, których inicjatywy mogą wkrótce zmienić – lub już zmieniają – świat” – piszą autorzy zestawienia.

Czytaj dalej

20 maja 2021

Publikacje

Marcin Ratajczak, CEO Inuru, w wywiadzie dla MyCompany Polska

Co mają ze sobą wspólnego Angelina Jolie, Kurt Cobain i Harry Potter? Polecamy doskonałą rozmowę Marcina Ratajczaka, współzałożyciela Inuru (spółki portfelowej ARIA), z Kubą Dobroszkiem w MyCompany Polska.

Czytaj dalej

18 maja 2021

Wydarzenia

Sundose na liście 10 najbardziej obiecujących polskich start-up’ów EU-Startups!

Sundose, nowa spółka portfelowa ARIA, doceniona została za innowacyjność, a także rosnącą popularność wśród klientów i inwestorów.

Czytaj dalej

13 maja 2021

Wydarzenia

Strategiczne partnerstwo SDA z Lufthansa Industry Solutions

Software Development Academy, spółka portfelowa ARIA, dobrze wykorzystała czas pandemii. Efekt? Strategiczne partnerstwo z Lufthansa Industry Solutions. Gratulujemy!

Czytaj dalej
Przewiń do góry