Wydarzenia, publikacje i wypowiedzi. Zobacz co nowego w ARIA.

Nasi eksperci pozostają na bieżąco z nowościami branżowymi. Oprócz informowania klientów o nowych wydarzeniach, często jesteśmy proszeni o przekazanie komentarzy prasie. Przeczytaj nasze publikacje i najnowsze komentarze, dowiedz się, co robimy, jak myślimy oraz co dzieje się w firmie.

18 sierpnia 2021

Wydarzenia

ARIA podjęła współpracę z funduszem NCBR NIF

Koinwestycje dla nowych technologii, rozwoju innowacyjnego biznesu i ekspansji rynkowej to najważniejsze cele współpracy NCBR Investment Fund ASI S.A. (NIF) i funduszu ARIA, który dołącza do grupy Funduszy Partnerskich NIF. – Wspólnym mianownikiem modelu działania naszych funduszy jest inwestowanie w spółki, które przeszły już z powodzeniem pierwsze rynkowe próby, są na etapie wzrostu i myślą […]

Czytaj dalej

15 lipca 2021

Wydarzenia

ARIA zainwestowała w Nethone

W ciągu ostatniego roku Nethone, polska firma walcząca z fraudem płatniczym w sieci, podwoiła bazę klientów i właśnie zamknęła serię A finansowania w kwocie 25 mln zł. ARIA i Atmos Ventures przewodzą tej rundzie obok Innovation Nest, Plug and Play Ventures, Firlej Kastory i kilku inwestorów – aniołów biznesu. COVID-19 zwiększył aktywność oszustów w sieci, […]

Czytaj dalej

18 czerwca 2021

Wydarzenia

Survicate z 1 000 aktywnych klientów

Nasza spółka portfelowa Survicate przekroczyła właśnie liczbę 1 000 aktywnych klientów! Znajdują się wśród nich zarówno międzynarodowe korporacje, jak i młode spółki technologiczne rozsiane po całym świecie. 

Czytaj dalej

08 czerwca 2021

Wydarzenia

INURU w zestawieniu „Polscy innowatorzy 2021” MyCompany Polska

„Zdaniem wielu ekspertów nasz kraj to dobre miejsce na rozwijanie innowacji – nie tylko tych technologicznych (…). Prezentujemy kolejną edycję listy polskich innowatorów, których inicjatywy mogą wkrótce zmienić – lub już zmieniają – świat” – piszą autorzy zestawienia.

Czytaj dalej
Przewiń do góry