Wspieramy przyszłych liderów.

Inwestujemy w spółki na etapie growth z obszaru nowych technologii, o zweryfikowanym modelu biznesowym, gotowe do rozwijania swojej działalności na rynkach zagranicznych. Wspólnie pracujemy nad budowaniem ich wartości.

VENTURE CAPITAL

Nethone rozwija technologię, która zwalcza fraud płatniczy w sieci – poprzez autorskie rozwiązanie profilowania użytkowników Know Your Users (KYUTM).

Fundusz ARIA zainwestował w Nethone w 2021 roku.
 
Nasza technologia profilowania KYU w czasie rzeczywistym daje dostęp do wiedzy na temat tego, co tak naprawdę dzieje się z urządzeniem, w jaki sposób wchodzi w interakcję z serwerami danej platformy oraz, co jest równie istotne, jak zachowuje się sam użytkownik – jak naciska klawisze, rusza myszką, trzyma smartphone (dzięki odczytom z żyroskopu lub akcelerometru) i na nim pisze. Co ważne, nigdy nie wpływamy na końcowe doświadczenie klienta z witryną, ponieważ jesteśmy dla niego niewidoczni. Nie naruszamy także prywatności użytkownika dzięki niskopoziomowej naturze analizowanych przez nas danych.

Aleksander Kijek, CPO Nethone.

Sundose oferuje spersonalizowane suplementy diety, komponowane na podstawie danych dotyczących stylu życia, stanu zdrowia czy nawyków użytkownika. Dostępne w dziennych porcjach witaminy i minerały zmieniają koncepcję suplementacji – dotychczas produkowanej masowo, dziś – indywidualnie.

Fundusz ARIA zainwestował w Sundose w 2021 roku.

Naszą misją jest dostarczanie klientom unikalnej formuły suplementu, która w pełni odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Osiągamy to dzięki naszemu zastrzeżonemu mechanizmowi personalizacji, który dostosowuje idealną kombinację składników odżywczych dla każdego klienta w oparciu o najnowsze badania żywieniowe.

Michał Gołkiewicz, Co-founder Sundose

Inuru rozwija technologię druku ultracienkich ekranów OLED, które reagują m.in. na dotyk i dźwięk. Można je zintegrować z dowolną powierzchnią: opakowaniami, plakatami, ulotkami, książkami, odzieżą oraz urządzeniami elektronicznymi. Powstaje z organicznych i łatwo dostępnych materiałów, neutralnych środowiskowo. Do klientów spółki należy między innymi Coca-Cola.

Fundusz ARIA zainwestował w Inuru w 2020 roku.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z funduszem ARIA, ponieważ charakteryzuje go praktyczne i przedsiębiorcze podejście typu hands-on. Zespół ARIA jest niezwykle zmotywowany do działania, mądrze wykorzystuje wypracowane przez siebie metodologię i narzędzia, co stwarza sytuację, w której wszyscy wygrywają.

Marcin Ratajczak, CEO & Founder Inuru

Senuto dostarcza oprogramowanie w modelu SaaS, wspierające działania SEO/SEM, czyli optymalizacji i monitorowania pozycji serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Algorytmy spółki pozwalają na głęboką analizę danych aż 19 milionów fraz tygodniowo. Senuto pomaga optymalizować proces planowania treści na stronie, a także śledzi interakcję na linii firma – klient w trakcie ścieżki zakupowej.

Fundusz ARIA zainwestował w Senuto w 2020 roku.

Dostrzegliśmy w ARIA partnera, który podchodzi do inwestycji bardzo poważnie. W ramach wielowymiarowego procesu inwestycyjnego mieliśmy okazję wspólnie przemyśleć i zredefiniować naszą strategię rozwoju. Wierzymy, że ARIA jest partnerem, który pomoże nam dokonać globalnej ekspansji.

Damian Sałkowski, CEO Senuto

Software Development Academy (SDA) to wiodąca firma na rynku bootcampów programistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. SDA prowadzi kursy programowania dla klientów indywidualnych, firm i instytucji w Polsce, a także w Czechach, Słowacji, Rumunii, Albanii Estonii, na Litwie i Łotwie, w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W 2018 roku SDA wyszkoliło 1 500 programistów. W kolejnych latach spółka planuje dalszą międzynarodową ekspansję i rozwój oferty.

Fundusz ARIA zainwestował w SDA w 2019 roku.

ARIA zainwestowała w nas w 2019 roku. Kapitał z inwestycji przeznaczyliśmy na międzynarodową ekspansję i dywersyfikację biznesu poprzez rozpoczęcie świadczenia usług w trybie online.

Michał Mysiak, CEO SDA

Livespace to narzędzie CRM działające w modelu SaaS B2B. Livespace zwiększa produktywność zespołów sprzedaży swoich klientów. Narzędzie wspomaga handlowców w systematycznej pracy poprzez zautomatyzowanie powtarzalnych czynności, podpowiadając im jakie działania podjąć. Twórcy Livespace zakładają dalszy rozwój technologii w zakresie automatyzacji procesu sprzedaży, machine learning i sztucznej inteligencji.

Fundusz ARIA zainwestował w Livespace w 2017 roku.

ARIA wsparła nas w 2017 roku. Kapitał przeznaczyliśmy na rozwój technologii w zakresie automatyzacji sprzedaży, zaawansowanego raportowania i integracji, a także machine learning i sztucznej inteligencji. 

Michał Skurowski, CEO Livespace

SURVICATE to narzędzie działające w modelu Software as a Service (SaaS) służące do zbierania informacji o klientach i pomysłów na poprawę stron internetowych. Ankiety mogą być dystrybuowane na stronach internetowych, przez wiadomości e-mail, a także w aplikacjach mobilnych. Użytkownicy Survicate są zlokalizowani w ponad 70 państwach, a największa grupa klientów znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Do grona klientów SURVICATE zaliczają się takie firmy jak T-Mobile, Nationale Nederlanden, WeWork czy Pipedrive.

Fundusz ARIA zainwestował w SURVICATE w 2017 roku.

ARIA zainwestowała w SURVICATE w 2017 roku. Od tego czasu zwiększyliśmy nasze przychody oraz liczbę klientów kilkukrotnie. Kapitał pozyskany z inwestycji wykorzystaliśmy na rozwój produktu, w tym umożliwienie przeprowadzania ankiet w aplikacjach mobilnych, a także zainwestowaliśmy w nowe kanały sprzedaży i rozbudowę zespołu.

Kamil Rejent, CEO SURVICATE

VENTURE BUILDING

SYSTEM 3E to firma technologiczna, która rewolucjonizuje proces budowy domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej. Technologia oparta jest na unikalnym i opatentowanym polskim produkcie – Elementach 3E z perlitu, zwanych ceramiką nowej generacji, które umożliwiają bezspoinową budowę ścian. W każdych warunkach pogodowych i w każdej strefie klimatycznej. 365 dni w roku.

Wdrożona przez nas technologia zmienia istniejące od stuleci paradygmaty budownictwa. Dostrzegamy ogromny potencjał rozwoju SYSTEMU 3E za granicą. Wspólnie z Deloitte opracowaliśmy strategię wejścia na wybrane rynki, tj. Niemcy, Skandynawia i USA.

Piotr Budnik, Vice President SYSTEM 3E

DOM 3E to spółka świadcząca usługę kompleksowej budowy domu w SYSTEM 3E – rewolucyjnej bezspoinowej technologii budowlanej na bazie naturalnego perlitu. Pod hasłem „Dom bez zmartwień” firma realizuje projekt architektoniczny, sporządza dokumentację i wspiera w załatwianiu pozwoleń, pomaga w pozyskiwaniu finansowania, buduje dom do stanu deweloperskiego, a nawet zajmuje się zagospodarowaniem ogrodu i terenu.

DOM 3E to kompleksowa usługa budowy domów jednorodzinnych, w tym całorocznego domku wypoczynkowego bez pozwolenia na budowę. Realizujemy projekty w oparciu o rewolucyjną technologię SYSTEM 3E – na bazie naturalnego perlitu – bez konieczności stosowania zaprawy czy docieplenia. Dzięki wyjątkowym właściwościom produktu nasze domy są ekonomiczne, ekologiczne i energooszczędne.

Karol Wielczyk, Kierownik Projektu

Przewiń do góry