Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie.

Angażujemy się nie tylko w lokalny i globalny wzrost gospodarczy, ale także w rozwój społeczności – budowanie relacji, pielęgnowanie więzi, promowanie szlachetnych postaw. Wspieramy wrażliwość, która w dzisiejszym świecie często zanika wierząc, że to właśnie ona napędza pozytywne zmiany.

Branża, kultura i sport

Działamy na rzecz profesjonalizacji rynku kapitałowego. Promujemy ludzi, którzy wykazują wysoką kulturę biznesową. Jesteśmy partnerem Fundacji im. Lesława A. Pagi, jednego w twórców i niepodważalnego autorytetu polskiego rynku kapitałowego. Wspieramy projekty Fundacji, w tym Akademię Liderów Rynku Kapitałowego, która premiuje najmłodszych i najzdolniejszych profesjonalistów – studentów i absolwentów czołowych polskich i zagranicznych uczelni ekonomicznych.

Uwielbiamy balet, operę i dzieła wielkich mistrzów, które na co dzień możemy usłyszeć w szacownych salach koncertowych. Doceniamy wyrafinowaną muzykę i śpiew, fascynujący taniec i zachwycającą scenografię. Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Baletu Narodowego przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Współpracujemy z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie i Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu. Wspieramy również golf i jeździectwo.

Przewiń do góry