Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie

Angażujemy się nie tylko w lokalny i globalny wzrost gospodarczy, ale także w rozwój społeczności – budowanie relacji, pielęgnowanie więzi, promowanie szlachetnych postaw. Wspieramy wrażliwość, która w dzisiejszym świecie często zanika wierząc, że to właśnie ona napędza pozytywne zmiany.

Przywracamy wartości, w które mocno wierzymy: odpowiedzialność, uczciwość, zaufanie – we wszystkich aktywnościach kierujemy się wysokimi standardami etycznymi.

 Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie
BRANŻA

BRANŻA

Działamy na rzecz profesjonalizacji rynku kapitałowego. Promujemy ludzi, którzy wykazują wysoką kulturę biznesową. Przywracamy wartości, w które mocno wierzymy: odpowiedzialność, zaufanie – we wszystkich aktywnościach kierujemy się wysokimi standardami etycznymi. Jesteśmy partnerem Fundacji im. Lesława A. Pagi, jednego w twórców i niepodważalnego autorytetu polskiego rynku kapitałowego. Wspieramy projekty Fundacji, w tym Akademię Liderów Rynku Kapitałowego, która premiuje najmłodszych i najzdolniejszych profesjonalistów – studentów i absolwentów czołowych polskich i zagranicznych uczelni ekonomicznych.

KULTURA

Uwielbiamy balet, operę i dzieła wielkich mistrzów, które na co dzień możemy usłyszeć w szacownych salach koncertowych. Doceniamy wyrafinowaną muzykę i śpiew, fascynujący taniec i zachwycającą scenografię. Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiego Baletu Narodowego przy Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Współpracujemy z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie i Narodowego Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu. Napawa nas dumą fakt, że goszcząc obecnych i przyszłych partnerów biznesowych w trakcie wyjątkowych artystycznych wydarzeń, mamy możliwość promowania kultury i sztuki w zupełnie nowych środowiskach.

KULTURA
SPORT

SPORT

Wspieramy te dziedziny sportu, które wyrażają podobne wartości do tych w biznesie. Golf, w którym liczy się cierpliwość, precyzja i zmagania z samym sobą. I jeździectwo, które premiuje dyscyplinę i pracę zespołową. Sport to dla nas rodzaj sztuki – dążenie do perfekcji, doskonałości, mistrzostwa. Sposób na uzewnętrznienie swoich emocji, pragnień i ambicji, a także na radzenie sobie w wymagających warunkach i sytuacjach. Jesteśmy partnerem Golf Business League i Stadniny Koni Ferensteinów w Gałkowie. Każdego roku można nas spotkać podczas Gałkowo Masters – wyjątkowej imprezy jeździeckiej, która łączy ze sobą świat sportu, kultury i biznesu.

O ARIA

Inwestycje W imieniu naszych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych lokujemy kapitał w projekty biznesowe o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu. Kapitał Wspieramy twórców i właścicieli młodych spółek technologicznych w rozwoju i ekspansji oferując im kapitał intelektualny i finansowy. Transakcje Wspieramy twórców i właścicieli dojrzałych firm w osiąganiu strategicznych celów biznesowych poprzez doradztwo i obsługę transakcji kapitałowych. ARIA Private Equity powstała z inicjatywy trzech założycieli: Dariusza Lewandowskiego (CEO), Piotra […]

Inwestycje i kapitał

Inwestycje i kapitał

Transakcje

Transakcje

Zespół

Naszym największym kapitałem są ludzie. W ARIA pracują wysokiej klasy eksperci z różnych dziedzin: strategii, finansów, prawa, sprzedaży, marketingu i komunikacji.

Angażujemy się

Angażujemy się

Newsy