Interesy inwestorów stawiamy na pierwszym miejscu.

Jesteśmy zaufanym, odpowiedzialnym doradcą, który pomaga w ulokowaniu kapitału. Posiadamy doświadczenie, wiedzę i metodologię, dzięki czemu jesteśmy partnerem w ocenie i inwestowaniu w najciekawsze projekty inwestycyjne. Dołączając do grona naszych inwestorów, możesz być na bieżąco z najciekawszymi innowacjami na rynku i przyczyniać się do rozwoju technologii przyszłości.

Gdzie inwestujemy?

Jesteśmy specjalistami w naszym regionie, dlatego inwestujemy w spółki wywodzące się z Europy Centralnej, ze szczególnym uwzględnieniem Polski. Pozostajemy przy tym czujni i bacznie obserwujemy spółki z sąsiednich regionów.

W co inwestujemy?

Inwestujemy w spółki technologiczne budowane przez ambitne zespoły, które przeszły już pierwszą próbę rynkową, generują znaczące przychody i przygotowują się do ekspansji międzynarodowej. Jesteśmy jednym z niewielu funduszy, który inwestuje 1-5 mln EUR, wypełniając tym samym istniejącą na rynku lukę kapitałową.

Dajemy Ci wybór

Nasza strategia opiera się o inwestycje w nowe technologie, które charakteryzują się wysokimi średnimi zwrotami. Dajemy Ci jednak możliwość inwestycji w bardziej konserwatywne aktywa - nieruchomości.

Proces inwestycyjny

Nasz proces inwestycyjny obejmuje aktywne pozyskiwanie najbardziej atrakcyjnych celów inwestycyjnych, szczegółową ocenę ryzyka na etapie due diligence, następnie wspólne budowanie wartości spółki i wsparcie w zakresie pozyskania kolejnej rundy.

Dla inwestorów

Przewiń do góry