02 lutego 2021
Wydarzenia

Świecący flakon perfum od Inuru

Kolejny świecący sukces spółki portfelowej ARIA. Inuru zaprojektowało innowacyjne flakony perfum „Cyber” dla niemieckiej marki LOOK LABS.

LOOK LABS koncertuje się na opracowywaniu nowoczesnych i wysokiej jakości produktów w branży kosmetycznej i lifestyle’owej, łącząc tradycyjne rzemiosło z przełomowymi technologiami. „Cyber” to perfumy unisex inspirowane filmami science fiction, w których to właśnie zaawansowane rozwiązania technologiczne stanowią nieodłączny element codzienności.

Wierzymy, że w przyszłości ludzie będą wchodzić w interakcje z produktami w nowy i ekscytujący sposób. Naszą misją jest wprowadzanie na rynek najnowocześniejszych i pionierskich produktów” – mówi założyciel LOOK LABS, Jordan Katzarov.

„Cyber” jest pierwszym na świecie zapachem zamkniętym w buteleczce wykorzystującej wbudowane oświetlenie OLED. Dzięki technologii od Inuru, flakon podświetla się na czerwono, komunikując nazwę produktu oraz symbole recyklingu, zwracające uwagę na kwestie środowiskowe oraz kryzys klimatyczny.

Produkt skierowany jest do świadomych, obeznanych z technologią i dbających o środowisko konsumentów. Etykieta, zakrętka i opakowanie, w którym znajduje się zapach są ekologiczne, butelka natomiast nadaje się do ponownego napełnienia.

Inuru jest firmą rozwijającą technologię ultracienkich ekranów OLED, reagujących na dotyk i dźwięk. Rozwiązania stosowane przez Inuru cechują się wyjątkową jasnością, jednocześnie nie przekraczając grubości 1 milimetra. Dzięki zaawansowanym technologicznie metodom, mogą one być zastosowane na dowolnej powierzchni: m.in. opakowaniach, ubraniach, książkach czy urządzeniach elektrycznych.

Fundusz ARIA zainwestował w Inuru w 2020 roku. Kapitał został przeznaczony na skalowanie produktu oraz ekspansję na rynkach międzynarodowych. Inuru ma w swoim portfolio między innymi projekt dla Coca-Coli, w ramach którego zaprojektowano limitowaną edycję butelek we współpracy z wytwórnią Disney.

Powrót