14 grudnia 2017
Publikacje

Survicate rośnie z każdym miesiącem

Inwestycja w wysokości 3.6 miliona złotych, trzykrotnie powiększony zespół, miesięczny przychód na poziomie prawie 30 tysięcy dolarów i wciąż rośnie – Survicate, spółka portfelowa Funduszu ARIA, podsumowuje na mamstartup.pl niezwykle intensywny rok i zapowiada dynamiczną ekspansję w kolejnym.

Dzięki pozyskaniu inwestycji, w której wiodącą rolę odegrał Fundusz ARIA Nowych Technologii, Survicate szybciej rozwija swój produkt, testuje nowe kanały docierania do klientów i zapewnia najwyższą jakość wsparcia.

Na efekty ciężkiej pracy zespołu Survicate, wspieranego przez ekspertów Funduszu ARIA, nie trzeba było długo czekać. W sumie, Survicate posiada użytkowników z ponad 2 000 miast na całym świecie. Spółka znacząco zwiększyła zatrudnienie (z 6 do 18 osób) i miesięczne przychody (z 12 do prawie 30 tysięcy dolarów).

– Rozwój produktu i rosnąca baza klientów coraz częściej są zauważane w branżowych rankingach takich serwisów jak G2Crowd, Capterra i GetApp. W tym roku zdobyliśmy kilka wyróżnień w kategorii narzędzi ankietowych, włącznie z piątym miejscem w rankingu najbardziej przyjaznych użytkownikom narzędzi ankietowych według Capterra – podsumowuje Lucjan Kierczak, Head of Marketing w Survicate.

W 2018 roku Survicate planuje nowości w produkcie. – Zaczynając od możliwości zbierania opinii użytkowników w aplikacjach mobilnych, dodatkowego narzędzia do zarządzania feedbackiem klientów, integracji z kolejnymi narzędziami marketing automation oraz przeniesienia infrastruktury na Amazon Web Services, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wydajność i stabilność – wylicza Kierczak.

Wszystko po to, by utrzymać co najmniej 10% miesięczny wzrost biznesu, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia inwestorów Funduszu ARIA.

Więcej na mamstartup.pl

Powrót