16 sierpnia 2022
Publikacje

Sundose rewolucjonizuje rynek FMCG

Grand View Research, Inc szacuje, że w 2021 wartość globalnego rynku witamin i suplementów wynosiła 151,9 mld USD. 8,9% tyle wynosi prognozowany roczny wzrost tego rynku w latach 2022-2030.

Prognozy dynamicznego wzrostu całego rynku, były jednym kluczowych aspektów, który przekonał nas do inwestycji w jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie start-upów z tej branży w Europie – Sundose. Obecnie, firma jest na najlepszej ścieżce, by stać się europejskim liderem tego rynku. W ostatniej rundzie finansowania, spółka uzyskała 6 mln dolarów finansowania, które przeznaczyła m.in. na ulepszenie swojego modułu technologicznego. Odpowiada on za personalizację mieszanki suplementów na podstawie ankiety medycznej oraz konsultacji lekarskiej. Jest to jeden z kluczowych etapów podczas całego procesu zakupowego.

Dodatkowo podejście Sundose do akwizycji Klientów, wysokie wskaźniki efektywności pozyskania oraz retencji klientów, utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza inwestycja była słuszna.

Działania spółki Sundose, z Michał Gołkiewicz na czele, skutecznie zwiększają świadomość konsumentów w zakresie korzystania z codziennej suplementacji, jest szczególnie istotne w czasach mnożących się zagrożeń dla naszego zdrowia.

Powrót