16 marca 2021
Publikacje

Parkiet: dobór agencji SEO jeszcze nigdy nie był tak prosty!

„Wraz z końcem 2020 r. na rynku pojawiło się zupełnie nowe narzędzie, dzięki któremu znalezienie wyspecjalizowanej agencji SEO ogranicza się do wypełnienia prostego formularza. Mowa o nowym projekcie polskiej firmy Senuto – SEO Match” – pisze Parkiet.

SEO to gałąź marketingu ściśle związana z jego pozostałymi obszarami. W jej zakres wchodzi nie tylko optymalizacja treści oraz kodu witryny, lecz także szczegółowy audyt strony, link building, czy marketing PCC. W związku z tym dostawcy działań SEO muszą zapewnić holistyczne podejście do pozycjonowania, dostosowując ofertę do wciąż zmieniającego się rynku.

Pozycjonowanie to długotrwały i pracochłonny proces – przemyślany wybór doświadczonej agencji SEO pozwoli uniknąć błędów w strukturze lub kodzie witryny. Naprzeciw temu wyzwaniu wychodzi Senuto – spółka portfelowa ARIA, dostarczająca oprogramowanie w modelu SaaS, wspierające działania SEO i SEM. Eksperci Senuto, którzy na co dzień zajmują się dostarczaniem i rozwijaniem analityki SEO, stworzyli narzędzie, które bezstronnie, obiektywnie i niezależnie dopasowuje agencje do budżetu i potrzeb klienta.

Algorytm czerpie informacje z bazy zgromadzonej przez Senuto. W bazie tej znajdują się miliony domen i słów kluczowych posegmentowane w 403 kategoriach tematycznych. Dzięki temu SEO Match uzyskuje dostęp do mierników skuteczności pozycjonerskich dostawców usług SEO, korzystających z narzędzia Senuto” – wyjaśnia Parkiet.

Po wypełnieniu krótkiego formularza, SEO Match bezpłatnie dobiera 3 rzetelnie zweryfikowane agencje, z co najmniej dwuletnim doświadczeniem na rynku. 

Pełen artykuł dostępny pod linkiem.

Powrót