28 sierpnia 2019
Publikacje

Michał Lasota dołączył do zespołu ARIA

Do zespołu ARIA dołączył Michał Lasota, Attorney at Law. Michał odpowiada za obsługę prawną działalności Alternatywnych Spółek Inwestycyjnych oraz wspiera zespół w zakresie bieżącej obsługi portfela funduszu. Dziś odpowiedział nam na kilka pytań. Poznajcie się!

Dlaczego ARIA?

ARIA to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych, pełnych pasji i zaangażowania w to co robią i co chcą osiągnąć. Podejmowanie nowych wyzwań, bieżący udział w procesie decyzyjnym i branie za to odpowiedzialności jest tym, czego szukałem i co znalazłem w ARIA. 

Najbardziej wzbogacę ARIA dzięki… 

… szerokiemu doświadczeniu zawodowemu, jakie zdobyłem podczas pracy na rzecz rożnych podmiotów rynku kapitałowego. Połączenie posiadanej wiedzy prawnej z pogłębionym zrozumieniem aspektów biznesowych pozwoli mi na systematyczne dokładanie „cegiełek” budujących sukces ARIA i jej klientów.

Moje największe osiągnięcie zawodowe to… 

… gdy stojąc na czele zespołu prawników z sukcesem przeprowadziłem proces „rolowania” obligacji spółki publicznej o wartości ok 123 mln zł oraz jako prawnik in-house odpowiadałem za realizację publicznych programów emisji obligacji podporządkowanych dużego polskiego banku. 

Po pracy pasjonuje mnie…

… triathlon i biegi OCR.

Michał Lasota – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Radca Prawny z szerokim doświadczeniem w zakresie obsługi instytucji finansowych i firm z branży inwestycyjnej. Przez 7 lat był związany z Departamentem Bankowości Inwestycyjnej w Noble Securities SA.

Powrót