02 września 2021
Publikacje

Michał Gołkiewicz, CEO Sundose, w rozmowie z My Company Polska

O początkach Sundose, o klinice dla sportowców, o trendzie personalizacji – Michał Gołkiewicz, CEO Sundose (spersonalizowane suplementy diety), spółki portfelowej ARIA, w rozmowie z My Company Polska.

Skąd taki sukces Sundose? „Na pewno wstrzeliliśmy się w e-commerce’owy trend, który mocno nakręciła pandemia. Po drugie – co ważniejsze – ludzie próbują zdrowiej żyć, a także stają się coraz bardziej świadomi. Konsumenci chcą korzystać z personalizowanych produktów czy usług, ale nie lubią poświęcać im zbyt dużo czasu. Sundose idealnie wpisuje się w te potrzeby” – mówi Gołkiewicz.

Zdaniem CEO Sundose to właśnie personalizacja odgrywa najważniejszą rolę: „Spójrzmy chociażby na Spotify czy YouTube, które proponują playlisty specjalnie dla nas. Technologia już umożliwia takie działanie, gdyż pracujemy na dokładniejszych danych o użytkownikach, możemy łatwiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania”.

„Jest coraz większa presja na rynek suplementów – one muszą być jeszcze lepsze i skuteczniejsze” – mówi Gołkiewicz. „Wcześniej nagminnym działaniem było, że producenci dostarczali produkty o po prostu kiepskiej jakości. To się zmienia, zwłaszcza, że branża się dokładniej samo reguluje, firmy chcą być fair wobec klientów. Bardzo wspieramy ten trend, bo transparentność jest najważniejsza” – podsumowuje.

Więcej pod linkiem.

Powrót