23 lipca 2020
Wydarzenia

Livespace najlepszym narzędziem CRM dla MŚP według SellWise

Spółka portfelowa ARIA już trzeci rok z rzędu na szczycie rankingu przygotowanego przez SellWise. Pomimo mocnej konkurencji, Livespace nadal jest numerem jeden w zestawieniu najlepszych CRM-ów dla MŚP w Polsce.  

SellWise wspiera swoich klientów B2B w zwiększaniu sprzedaży, między innymi poprzez prowadzenie szkoleń i doradztwa – w zeszłym roku pomógł ponad 200 firmom wybrać idealny system CRM. Bazując na tym doświadczeniu, rozmowach z klientami i producentami tworzy kryteria, na podstawie których dobiera narzędzia nadające się do przeprowadzenia testów i zestawienia w rankingu. Sprawdzane są funkcjonalności takie jak: możliwość założenia karty klienta, monitorowanie historii wydarzeń na kliencie, wersja responsywna czy moduł szans sprzedaży i raportów.

Każdy CRM jest testowany osobiście przez zespół SellWise, funkcje systemów są dogłębnie analizowane, a przetestowanie jednego oprogramowania trwa nawet kilka dni.

Szymon Negacz (SellWise Founder): „Bardzo zależało nam, żeby Livespace nie objął pierwszego miejsca w rankingu, bo to pokazałoby, że nasz ranking jest obiektywny. Natomiast mimo ogromnych chęci, nie możemy manipulować punktacją i po raz trzeci z rzędu Livespace objął pierwsze miejsce. Z jednej strony system od zeszłego roku nie zmienił się za bardzo, ale z drugiej – wciąż jest CRM-em, który najlepiej łączy funkcjonalności, wsparcie oraz optymalne działanie.”

Największe przewagi Livespace’a:
– przyjemny interfejs;
– świetne wsparcie użytkownika;
– nieliniowy proces sprzedaży;
– możliwość integracji z aplikacją Zapier;
– optymalny czas pracy z szansami i klientami.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za następne sukcesy!

Pełen ranking dostępny pod linkiem: https://bit.ly/32MPx2Q

Powrót