24 marca 2021
Publikacje

Kamil Rejent w wywiadzie na kanale YouTube Sadowskiego

Kamil Rejent, CEO Survicate, udzielił obszernego wywiadu Michałowi Sadowskiemu, twórcy narzędzia Brand24, w ramach cyklu rozmów z najważniejszymi postaciami polskiej sceny technologicznej.

Survicate to globalny biznes z setkami klientów z dziesiątek krajów. Prowadzony w 100% z Polski.” – przedstawia start-up Sadowski.

Wywiad poruszył szerokie spektrum tematów związanych z działalnością Survicate – od tego, jak start-up pozyskał pierwszych klientów, do aktualnych, wyników spółki. Dynamiczny wzrost zapewnił Survicate przychód 2,8 mln USD w 2019 i ponad 4 mln USD w ubiegłym roku. Aktualnie Survicate może pochwalić się ośmiuset klientami, generującymi 148 USD ARPU. Obecny miesięczny przychód spółki sięga 100 000 USD.

Oferujemy oprogramowanie do ankietowania klientów, zbierania feedbacku na temat produktów, usług i stron internetowych. W szerszym spektrum – oferujemy wszechstronne i elastyczne oprogramowanie do badania doświadczeń klientów – ich opinii i potrzeb na różnych etapach życia.” – tłumaczy Rejent.

Przy pomocy narzędzia Survicate klienci mogą tworzyć ankiety dopasowane do ich potrzeb i preferencji, aby uzyskać feedback produktowy dotyczący jego odbioru przez użytkowników – sugerowanych zmian i ulepszeń. Warto wspomnieć, że Survicate już na samym początku wystartowało z globalną wersją narzędzia, oferując produkt całemu światu.

Kliknij, by przenieść się na kanał YouTube Michała Sadowskiego i obejrzeć cały wywiad.

Powrót