01 października 2020
Wydarzenia

Inuru i DOM 3E w rankingu 25 Najlepszych Polskich Startupów 2020

Kolejne sukcesy naszych spółek portfelowych! Spółki: Inuru, która rozwija technologię druku ultracienkich ekranów OLED reagujących na dotyk i dźwięk oraz DOM 3E, która kompleksowo buduje ekologiczne domy w technologii SYSTEM 3E, znalazły się w rankingu 25 Najlepszych Polskich Startupów 2020 autorstwa My Company Polska.

INURU (miejsce 10.) „współpracuje z takimi markami jak np. The Coca-Cola Company” (…) i „tworzy inteligentne, komunikujące się z otoczeniem opakowania” – podkreślają autorzy rankingu. – „Mogą one świecić, ostrzegać, a także reagować na dźwięk lub dotyk. To wszystko dzieje się dzięki opatentowanej technologii OLED, która pozwala wytwarzać światło tak cienkie, że można je zintegrować z dowolną powierzchnią. Wynalazek Inuru można także stosować na odzieży, książkach, a także urządzeniach elektrycznych.”

Twórcy DOM 3E (miejsce 17.) „podglądając procesy występujące w naturze, stworzyli i opatentowali ekologiczny system wznoszenia ścian z elementów 3E na bazie perlitu” – „o firmie zrobiło się głośno w maju tego roku po tym, jak media obiegła informacja, że zainwestował w nią Grzegorz Krychowiak” – dodają argumentując swój wybór.

Powrót