29 września 2020
Wydarzenia

Survicate w TOP 10 startupów z Polski i CEE

Survicate, spółka portfelowa ARIA, znalazła się w TOP 10 startupów z Polski i CEE w kategorii „Enterprise Software”. Zestawienie powstało w ramach współpracy MamStartup i PFR Ventures.

Co poza pieniędzmi Survicate pozyskało od inwestorów?” – takie pytanie od autorów zestawienia otrzymał Marcin Przybył, COO Survicate. Jeden z twórców Survicate odpowiedział: „Solidnych partnerów, ludzi z dużym doświadczeniem biznesowym, z którymi możemy konsultować poważniejsze decyzje, a jednocześnie możemy liczyć na wsparcie w kolejnych rundach finansowania. W związku z tym, że część naszych inwestorów stanowią fundusze VC, bardzo przydatna jest także wiedza i doświadczenie innych spółek portfelowych tych funduszy, do których mamy ułatwiony dostęp”.

Survicate to zaawansowane oprogramowanie do zarządzania ankietami, wskaźnikiem NPS i informacjami zwrotnymi klientów, które pomaga firmom gromadzić więcej opinii i zapewniać na ich podstawie lepszą obsługę. Spółka oferuje ankiety dotyczące witryn internetowych, aplikacji internetowych i produktów, zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej i linków, jak i aplikacji mobilnych na Androida i iOS.

Powrót