26 stycznia 2021
Wydarzenia

Senuto z nowym narzędziem: SEO Match

SEO Match jest produktem, który na podstawie analizy wypełnionego formularza dostarcza oferty wybranych agencji SEO. Algorytm analizuje wyniki projektów prowadzonych przez agencje, które zgłosiły się do SEO Match, pod kątem kategorii, do jakich należy strona internetowa klienta. Następnie system dopasowuje podany przez klienta budżet do założeń dostarczonych przez usługodawców. Algorytm korzysta z bazy danych Senuto, obejmującej milion domen i słów w 403 kategoriach tematycznych.

Program SEO Match jest narzędziem dedykowanym wszystkim firmom prowadzącym działalność na terenie Polski, które we współpracy z ekspertem SEO chciałyby polepszyć pozycjonowanie swojej strony internetowej w wyszukiwarkach. SEO Match proponuje usługi jedynie rzetelnie zweryfikowanych agencji – Senuto dysponuje obiektywnymi danymi na temat efektywności ich pracy.

Senuto jest spółką dostarczającą oprogramowanie w modelu SaaS (Software as a Service), wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO/SEM, czyli optymalizacji i monitorowania pozycji serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Fundusz ARIA zainwestował w Senuto w 2020 roku.

Powrót