21 grudnia 2020
Wydarzenia

SENUTO z nową aplikacją mobilną

Senuto, spółka portfelowa funduszu ARIA, ma powody do świętowania. Firma weszła na rynek mobilny z aplikacją, dzięki której użytkownik może monitorować swoje projekty z poziomu smartfona. 

Aplikacja umożliwia wgląd do raportów oraz szybkie sprawdzenie pozycji strony – wszystko w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności korzystania z komputera. Poprzez aplikację Senuto wysyła użytkownikowi powiadomienia push o spadkach i wzrostach pozycji oraz wykrytych zamianach w algorytmie Google.

Narzędzie dzieli się na dwa moduły: Monitoring oraz Analiza widoczności. Wyróżnia się nowoczesnym i przejrzystym interfejsem oraz intuicyjnością w użytkowaniu. Instalacja jest w pełni darmowa i dostępna dla użytkowników systemów iOS oraz Android.

Senuto dostarcza oprogramowanie wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO/SEM, czyli optymalizacji i monitorowania pozycji serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Narzędzie pozwala na analizę aż 19 milionów fraz tygodniowo. Senuto optymalizuje proces planowania treści na stronie internetowej oraz śledzi interakcję na linii firma – klient w trakcie ścieżki zakupowej. Fundusz ARIA zainwestował w spółkę w 2020 roku. Pozyskane środki firma przeznaczyła na ekspansję międzynarodową.

Powrót