25 lipca 2022
Publikacje

Nethone w zestawieniu Deloitte Technology Fast 50

Nasza spółka portfelowa Nethone to najszybciej rozwijająca się firma technologiczna w Polsce według Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2021.

Jej branża to cyber security, zdaniem ekspertów globalny rynek wykrywania i zapobiegania oszustwom osiągnie 62,7 miliardów dolarów wartości do 2028, rejestrując roczny wskaźnik wzrostu na poziomie 15,4%. Nethone ma blisko 70 wysokiej jakości klientów i z sukcesem prowadzi ekspansję na rynki pozaeuropejskie, przede wszystkim w Brazylii i Japonii. Rozwiązania oferowane przez Nethone , skutecznie konkurują z produktami pochodzącymi z USA i Izraela. Spółka Nethone w czerwcu 2021 r. zamknęła serię A finansowania w kwocie 25 milionów złotych

Co zmieniło się w tym czasie?

– Spółka jest na stromej trajektorii wzrostu, osiągając blisko trzykrotny wzrost powtarzalnych przychodów w ujęciu rok-do-roku.

– Baza płacących klientów wzrosła o ponad 75%.

– Zespół z sukcesem buduje lejek sprzedażowy, którego aktualna wartość i dynamika konwersji potwierdza ambitny cel przychodowy na poziomie 100 milionów złotych ARR w ciągu 2 lat.

Ścieżka szybkiego wzrostu to ogromny sukces i zasługa całego zespołu Nethone, na czele którego stoi Hubert Rachwalski von Rejchwald. Spółka obecnie pracuje nad kolejną rundą finansowania, co tylko utwierdza nas w słuszności naszej inwestycji.

Powrót