16 grudnia 2020
Wydarzenia

Inuru znowu triumfuje!

Spółka Inuru, której inwestorem jest ARIA Fund, kończy rok z kolejnymi sukcesami na koncie. Coca-Cola została sześciokrotnie wyróżniona w Marketing Excellence Awards 2020 za stworzone przez Inuru „galaktyczne butelki”.

Jury złożone ze światowej klasy ekspertów ds. marketingu i komunikacji wybrało zwycięzców w 41 kategoriach. Firma Coca-Cola otrzymała sześć Złotych Nagród, a dyrektor ds. komunikacji marketingowej Coca-Cola w Singapurze Lim Kean Yew został „Marketingowym Innowatorem Roku”. Za tymi sukcesami stoją innowacyjne butelki zaprojektowane i wyprodukowane przez Inuru.

Podświetlane etykiety z wykorzystaniem technologii ultracienkich ekranów OLED pojawiły się w 2019 roku w ramach współpracy z marką Disney (w związku z kampanią promującą najnowszy odcinek sagi „Gwiezdnych Wojen”). Ponad 8000 butelek zostało wysłanych do 45 „tajnych” lokalizacji w Singapurze, by zaskoczyć miłośników „Gwiezdnych Wojen” podświetlanymi mieczami rycerzy Jedi. Ten zaskakujący efekt sprawił, że fani czekali w kolejce 24 godziny po wyjątkowy produkt.

Powrót