Pracuj z nami

Profesjonalny zespół, kreatywne środowisko, świetna atmosfera, nowoczesne biuro w samym sercu Warszawy – tak pracuje się w ARIA. Jeśli szukasz miejsca, aby rozwinąć zawodowe skrzydła – już znalazłeś. U nas możesz zrealizować swoje, nawet najbardziej śmiałe pomysły.

Jesteśmy polską i niezależną firmą bez korporacyjnego gorsetu. Cenimy wolność i intelekt, indywidualizm i pewność siebie, pracowitość i odpowiedzialność. Jeśli wartości te są Ci bliskie, przyłącz się do nas.

Nasi pracownicy korzystają na co dzień z różnych udogodnień m.in. dysponują najwyższej jakości sprzętem elektronicznym, mają dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, korzystają z designerskiego biura z częścią wspólną do wypoczynku. W naszej firmie obowiązują elastyczne godziny pracy – dostosowane do stylu i rytmu życia każdego pracownika.

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Jeśli nie znajdziesz oferty odpowiadającej Twoim kompetencjom i doświadczeniu napisz do nas na adres hr@ariafund.com – czytamy i odpowiadamy na wszystkie propozycje współpracy.

Aktualne oferty:

Strategy Analyst

Marketing Digital Manager

Newsletter