23 lipca 2019
Publikacje

Piotr Biederek dołączył do zespołu ARIA

Do zespołu ARIA dołączył Piotr Biederek, HR Business Partner. Piotr odpowiedzialny jest za rozwój zespołu i employer branding. Dziś odpowiedział nam na kilka pytań. Poznajcie się!

Dlaczego ARIA?

Wybrałem ARIA ponieważ fascynuje mnie praca z ludźmi i możliwość wpływu na rozwój całej organizacji. ARIA kreuje biznes i głos każdego członka zespołu jest tutaj ważny, a wszyscy traktowani są jak partnerzy w biznesie. 

Najbardziej wzbogacę ARIA dzięki…

… nieskończonym pokładom empatii i energii. Ostatnie 12 lat spędzone w Banku Millennium dało mi ogromną wiedzę w zakresie rekrutacji i pracy z ludźmi. Szkoliłem pracowników, wpływałem na ich rozwój i motywację, co pozwoliło mi dostrzegać i rozumieć indywidualizm każdego z nich. Brałem udział w projektach dotyczących ścieżek rozwoju, optymalizacji procesów i budowaniu systemów motywacyjnych. Dzięki tym doświadczeniom mogę w ARIA pracować z ekspertami z różnych dziedzin, wspierać ich w rozwoju, a przez to wpływać na nasz wspólny sukces. 

Moje największe osiągnięcie zawodowe to…

… objęcie stanowiska Dyrektora Centrum Finansowego w Banku Millennium w wieku 26 lat, co pokazało mi, że zaangażowanie procentuje niezależnie od stereotypów dotyczących wieku osób zajmujących stanowiska managerskie.

Po pracy fascynuje mnie…

… teatr, sztuka oraz dalekie i bliskie podróże. Fascynuje mnie opera i balet oraz spektakle poddające analizie nasze różne przekonania. Wolny czas najchętniej spędzam odkrywając nowe miejsca, choć bardzo lubię wracać tam, gdzie byłem i poznawać nowe zakątki, nowych ludzi i nowe wegetariańskie smaki.

 

Piotr Biederek – przez 12 lat związany z Bankiem Millenium – najpierw jako konsultant klienta, następnie jako kierujący placówką detaliczną, wreszcie jako dyrektor Centrum Finansowego – odpowiedzialny za rozwój zespołów i obsługę wymagających klientów.

Powrót