O ARIA

W ARIA łączymy kapitał intelektualny i finansowy z projektami biznesowymi o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu – tworzymy w ten sposób jedną z wiodących firm inwestycyjnych w Europie Centralnej.

Specjalizujemy się w wykupie i zapewnieniu wzrostu wartości spółek technologicznych małej i średniej wielkości, a także w budowie – zupełnie od podstaw – innowacyjnych przedsiębiorstw w wyniku skutecznego transferu wiedzy do gospodarki. Równolegle, angażujemy się w atrakcyjne projekty na rynku nieruchomości, które gwarantują stabilną stopę zwrotu. Ponadto, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i dogłębną znajomość procesów biznesowych zajmujemy się doradztwem strategicznym i obsługą transakcji o charakterze kapitałowym.

Rozwijamy się razem z inwestorami, przedsiębiorcami i społecznościami, dla których pracujemy. Biorąc udział w transformacji gospodarczej całego regionu przyczyniamy się do globalnego rozwoju gospodarczego.

 
inwestycje

W imieniu naszych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych lokujemy kapitał w projekty biznesowe o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu.

inwestycje
kapitał

Wspieramy twórców i właścicieli młodych spółek technologicznych w rozwoju i ekspansji oferując im kapitał intelektualny i finansowy.

kapitał
transakcje

Wspieramy twórców i właścicieli dojrzałych firm w osiąganiu strategicznych celów biznesowych poprzez doradztwo i obsługę transakcji kapitałowych.

transakcje
przedsiębiorczość
pasja odpowiedzialność
dociekliwość kreatywność

Wierzymy, że o sukcesie decyduje charakter i kultura organizacji. Budujemy firmę, która myśli i działa nieszablonowo – łamie schematy i przekracza granice, lecz jednocześnie pielęgnuje relacje między partnerami. Firmę, która wyróżnia się poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności. Firmę, która docenia kreatywność, wyobraźnię i poświęcenie.

Wiemy, że liczy się talent i ciężka praca. Przyciągamy najlepszych profesjonalistów na rynku kapitałowym – ludzi, którzy mogą pochwalić się doskonałym wykształceniem, wszechstronną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Ludzi, którzy nastawieni są na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań i rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów.

Wyznajemy ponadczasowe wartości. To one definiują cele, kierunki i sposoby funkcjonowania całego naszego zespołu. Wpływają też na nasze codzienne decyzje, bez względu na ich ważność czy charakter.

Budujemy firmę w długiej perspektywie. W ciągu najbliższych 5-7 lat ARIA stanie się jadą z wiodących firm inwestycyjną w tej części Europy z 1 mld PLN kapitału pod zarządzaniem i kilkudziesięcioma spółkami technologicznymi w portfolio.

Jesteśmy przede wszystkim przedsiębiorcami – często budujemy biznesy zupełnie „od zera”. Wiemy, jakie to trudne i wymagające zadanie, pełne zaskakujących zwrotów i zdarzeń. Podobnie było z ARIA. Dziś, nasza firma to 250 mln PLN kapitału pod zarządzaniem, 7 spółek portfelowych i 30 profesjonalistów z różnych dziedzin.

 

W naszej profesji dobre rzemiosło oznacza bycie na „nie”. Prześwietlamy firmy, sprawdzamy fakty, weryfikujemy dane. W morzu „nie” czasami jednak jesteśmy na „tak”. Wtedy w pełni zanurzamy się w biznesie.

 • 2011

  Powstaje Lewandowski & Partners. Spółka zdobywa uprawnienia Autoryzowanego Doradcy na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

 • 2012

  Lewandowski & Partners zdobywa uprawnienia Autoryzowanego Doradcy na rynku Catalyst (GPW), a na rynek New Connect wprowadza spółkę Modecom.

 • 2012
  2014

  Lewandowski & Partners doradza polskim i zagranicznym firmom działającym w różnych branżach i sektorach gospodarki.

 • 2015

  Lewandowski & Partners przekształca się w ARIA. Spółka zarządza funduszami inwestycyjnymi.

 • 2016

  ARIA rozwija rewolucyjną technologię budowlaną SYSTEM 3E.

 • 2017

  Fundusz ARIA inwestuje w platformę internetową yestersen i aplikacje Survicate oraz Livespace.

 • 2019

  Fundusz ARIA inwestuje w SDA - bootcamp programistyczny i Senuto - lidera SEO. Powstaje, powiązana z SYSTEM 3E spółka DOM 3E.

ARIA to marka z krwi i kości. Zbudowaliśmy ją ciężką pracą własnych rąk. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją. Jesteśmy niezależną firmą, która kreuje biznes tu i teraz. Jesteśmy pracowici i lubimy wygrywać.
ARIA to marka z krwi i kości. Zbudowaliśmy ją ciężką pracą własnych rąk. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją. Jesteśmy niezależną firmą, która kreuje biznes tu i teraz. Jesteśmy pracowici i lubimy wygrywać.

O ARIA

Inwestycje i kapitał

Inwestycje i kapitał

Transakcje

Transakcje

Zespół

Angażujemy się

Angażujemy się

Newsy