O ARIA

W ARIA łączymy kapitał intelektualny i finansowy z projektami biznesowymi o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu. Tworzymy w ten sposób jedną z wiodących firm inwestycyjnych w Europie Centralnej.

Specjalizujemy się w zapewnianiu wzrostu wartości spółek technologicznych małej i średniej wielkości. Angażujemy się na 3-5 lat, przeznaczając na każdy cel inwestycyjny od 5 do 20 milionów złotych. Równolegle rozwijamy atrakcyjne projekty na rynku nieruchomości, które gwaratują stabilną stopę zwrotu.

Ponadto, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i dogłębną znajomość procesów biznesowych zajmujemy się doradztwem strategicznym i obsługą transakcji o charakterze kapitałowym.

Rozwijamy się razem z inwestorami, przedsiębiorcami i społecznościami, dla których pracujemy. Biorąc udział w transformacji gospodarczej całego regionu przyczyniamy się do globalnego rozwoju gospodarczego.

 
Inwestycje i kapitał

W imieniu naszych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych lokujemy kapitał w projekty biznesowe o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu.

Inwestycje i kapitał
VC & Growth

Wspieramy twórców i właścicieli młodych spółek technologicznych w rozwoju i ekspansji oferując im kapitał intelektualny i finansowy.

VC & Growth
Doradztwo M&A

Wspieramy twórców i właścicieli dojrzałych firm w osiąganiu strategicznych celów biznesowych poprzez doradztwo i obsługę transakcji kapitałowych.

Doradztwo M&A
przedsiębiorczość
pasja odpowiedzialność
dociekliwość kreatywność

Przedsiębiorczość
Budujemy firmę, która łamie schematy i przekracza granice, lecz jednocześnie pielęgnuje relacje między partnerami. Firmę, która wyróżnia się poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności

Pasja
Przyciągamy najlepszych profesjonalistów na rynku kapitałowym – ludzi, którzy mogą pochwalić się doskonałym wykształceniem, wszechstronną wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

Odpowiedzialność
Wyróżniamy się poziomem profesjonalizmu i odpowiedzialności. Kwantyfikujemy ryzyko i odpowiednio nim zarządzamy.

Dociekliwość
Wierzymy, że tylko dzięki dogłębnemu zrozumieniu wyzwań biznesu, możemy stać się partnerem dla naszych interesariuszy i wspólnie kreować wartość.

Kreatywność
Myślimy i działamy nieszablonowo. Podejmujemy najtrudniejsze wyzwania i rozwiązujemy najbardziej skomplikowane problemy.

W naszej profesji dobre rzemiosło oznacza bycie na „nie”. Prześwietlamy firmy, sprawdzamy fakty, weryfikujemy dane. W morzu „nie” czasami jednak jesteśmy na „tak”. Wtedy w pełni zanurzamy się w biznesie.

 • 2011

  Powstaje Lewandowski & Partners. Spółka zdobywa uprawnienia Autoryzowanego Doradcy na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

 • 2012

  Lewandowski & Partners zdobywa uprawnienia Autoryzowanego Doradcy na rynku Catalyst (GPW), a na rynek New Connect wprowadza spółkę Modecom.

 • 2014

  Lewandowski & Partners doradza polskim i zagranicznym firmom działającym w różnych branżach i sektorach gospodarki.

 • 2015

  Lewandowski & Partners przekształca się w ARIA. Spółka zarządza funduszami inwestycyjnymi.

 • 2016

  ARIA rozwija rewolucyjną technologię budowlaną SYSTEM 3E.

 • 2017

  ARIA inwestuje w platformę internetową yestersen i Survicate (oprogramowanie do mierzenia satysfakcji klienta) oraz Livespace (wiodący CRM w Polsce).

 • 2018

  Fundusz ARIA inwestuje w SDA (bootcamp programistyczny).

 • 2019

  ARIA inwestuje w Senuto (lider SEO). Powstaje, powiązana z SYSTEM 3E spółka DOM 3E.

 • 2020

  Grzegorz Krychowiak, jeden z najlepszych polskich piłkarzy, zostaje inwestorem i ambasadorem SYSTEM 3E i DOM 3E. ARIA inwestuje w INURU (producent innowacyjnych opakowań, które komunikują się aktywnie).

Budujemy firmę w długiej perspektywie. W ciągu najbliższych 5-7 lat ARIA stanie się wiodącą firmą inwestycyjną w tej części Europy z 1 mld PLN kapitału pod zarządzaniem i kilkudziesięcioma spółkami technologicznymi w portfolio.
Budujemy firmę w długiej perspektywie. W ciągu najbliższych 5-7 lat ARIA stanie się wiodącą firmą inwestycyjną w tej części Europy z 1 mld PLN kapitału pod zarządzaniem i kilkudziesięcioma spółkami technologicznymi w portfolio.

O ARIA

Inwestycje W imieniu naszych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych lokujemy kapitał w projekty biznesowe o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu. Kapitał Wspieramy twórców i właścicieli młodych spółek technologicznych w rozwoju i ekspansji oferując im kapitał intelektualny i finansowy. Transakcje Wspieramy twórców i właścicieli dojrzałych firm w osiąganiu strategicznych celów biznesowych poprzez doradztwo i obsługę transakcji kapitałowych. ARIA Private Equity powstała z inicjatywy trzech założycieli: Dariusza Lewandowskiego (CEO), Piotra […]

Inwestycje i kapitał

Inwestycje i kapitał

Transakcje

Transakcje

Zespół

Naszym największym kapitałem są ludzie. W ARIA pracują wysokiej klasy eksperci z różnych dziedzin: strategii, finansów, prawa, sprzedaży, marketingu i komunikacji.

Angażujemy się

Angażujemy się

Newsy