1 września 2017 ariauser

Pierwsze efekty współpracy ARIA i Survicate

„Survicate realizuje wszystkie założenia. Ma to odzwierciedlenie przede wszystkim w wynikach” – Seweryn Żołyniak, Analityk Finansowy ARIA.

Po dwóch miesiącach od nawiązania współpracy z Survicate, spółka ta notuje wzrosty. Podstawowym miernikiem wyników dla SaaS (programów kupowanych w formie czasowych abonamentów), jest miesięczny powracający przychód (MRR). W przypadku Survicate wynik ten wzrósł już o 15% od momentu popisania umowy inwestycyjnej.

Warto również poinformować, że Survicate zajął 11. miejsce w rankingu najbardziej przyjaznych użytkownikom programów przeprowadzających ankiety.

„Jest to optymistyczny rezultat. Survicate ma ambicje stać się globalnym graczem, a proste w obsłudze, intuicyjne narzędzie, którym dysponuje sprawia, że firma ta jest konkurencją dla globalnych graczy” – komentuje Kacper Bujalski, Venture Partner w ARIA.

„Dodatkowo miło mi poinformować, że zakończyliśmy sukcesem rekrutację na stanowisko Międzynarodowego Dyrektora Sprzedaży” – dodaje. Będzie to osoba kluczowa w odniesieniu sukcesu międzynarodowego.

Survicate istnieje na rynku od 2013 r. Aplikacja ta umożliwia szybkie przeprowadzanie badań i zbieranie opinii klientów o stronach internetowych.